У 2004 р. для створення централізованої дистрибуції Компанії «Interstar Chim SA» Румунія відкриває в Україні, у співпраці з Group Vasiliadis, яка спеціалізувалася на імпорті та дистрибуції товарів в Україні, в тому числі і побутової хімії виробництва «Interstar Chim.SA» Румунія, дочірнє підприємство - компанію - імпортер «ХІМ СТАР». У березні 2005 року, після стрімкого розвитку бізнесу Компанії в нашій країні, були запущені виробничі потужності в Харкові і відкрита виробнича Компанія «Інтер-Стар Україна». З цього моменту розпочато виробництво окремих видів продукції Корпорації в Україні. 
В кінці 2005 р., компанія «Interstar Chim S.A.» об'єдналася з Компанією «Еврика» та увійшла до складу Корпорації.     
 Група компаній «ЕВРИКА» була заснована в 1959 році на о. Кіпр в місті Аммокостос. Засновник Компанії «EUREKA Ltd» - Xanthos Sarris.      
Вже через рік, в 1960, в Афінах (Греція) розпочала свою діяльність друга компанія Корпорації - «ЕВРИКА Hellas». 1977 г. - знаменний рік для Компанії «EUREKA Ltd»: в місті Volos (Волос, Греція) був побудований новий сучасний завод Компанії «ЕВРИКА Hellas» з великими виробничими потужностями.   
Компанія «ЕВРИКА» дуже активно розвивалася, займаючись дослідженнями і розробкою нових продуктів, інвестуючи кошти в розширення виробничої інфраструктури і в розвиток своєї діяльності на нових ринках.    

Протягом п'ятдесяти років, продукти і бренди деяких категорій товарів Корпорації «ЕВРИКА» неодноразово були визнані №1 серед чистячих засобів для домашнього господарства. 
Постійні прагнення до новаторства продуктів в секторі чистячих виробів для домашнього господарства, бажання розуміти, передбачати і задовольняти потреби споживачів трансформувалося в динамічну модель менеджменту в Компанії, яка дозволяє швидко реагувати на вимоги ринку, пропонуючи не просто конкурентний товар, а кращий. 

На сьогоднішній день Група Компаній «ЕВРИКА» має власні заводи в 4 країнах - виробничі потужності в Греції, на о. Кіпр, в Румунії і в Україні, які дотримуються найвищих стандартів у вдосконаленні та розвитку технологічної інфраструктури.   Група «ЕВРИКА» почала експортувати свої товари в інші країни з 1978 року. 
На сьогоднішній день її продукцію можна придбати більше ніж на 20-ти міжнародних ринках, включаючи Росію, Україну, Східну Європу, США, Азію, Арабські країни, і Близький Схід. 
Компанія «ЕВРИКА» присутня на цих ринках завдяки своїм представництвам, виробничим потужностям, широко розгалуженої дистриб'юторської мережі і нашим споживачам, які вибирають і з задоволенням використовують наші продукти.   

У 2013 повні корпоративні права «Інтерстар Україна» і «Хімстар» були викуплені групою Vasiliadis, за угодою про ексклюзивну дистрибуцію в країні новою компанією всіх брендів Корпорації «Еврика» та продовженням тісної співпраці української компанії на технологічному рівні і поставками європейської сировини через Eureka Group.   
Засновник Group Vasiliadis- Міхаіл Васіліадіс просунувся вперед з новими категоріями продуктів і оновленням виробничих ліній та дистрибуції ТМ «Флуп». Крім того, було налагоджено виробництво продуктів під приватну торговельну марку (Private Label).   У своїй багаторічній історії "Інтерстар" працює за одним принципом: продукти європейської якості з європейської сировини за українськими цінами.

Виробляти і поширювати продукти високої якості за низькою ціною. Прицілившись на безперечне задоволення покупців, виправдовуючи надії і потреби споживачів, слідуючи технологічним інноваціям, створювати продукцію високої якості.  Пропонувати продукцію високо рівня під категорію власної торгової марки, згідно з прийнятими стандартами і вимогами компаній-замовників.

Якість, Ефективність, Надійність, Відмінний сервіс, Повага, Вивчення. Продукцію Інтерстар в кожен будинок. Працюючи командою, вести Інтерстар на топові позиції українського ринку. Поважати наших покупців і співробітників компанії.